Faq

najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi ...

Faq

Przygotowaliśmy listę pytań i odpowiedzi, jakie najczęściej padają podczas pierwszych rozmów z naszymi klientami.

Czemu służy strona internetowa?

Zalety posiadania strony internetowej są nieograniczone, m.in:
możliwość dotarcia do większej liczby klientów,
poprawa wizerunku firmy lub marki,
dostępność informacji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku,
nieograniczony geograficznie zakres działania,
poprawienie jakości obsługi klienta poprzez:
- umieszczenie na stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania,
- artykułów,
- aktualności,
- aktualnych promocji,
stosunkowo niski koszt w porównaniu z innymi formami reklamy (TV, prasa, radio, ulotki).

Czy strona internetowa musi być droga?

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że strona internetowa nie jest wydatkiem a inwestycją. Chciałbyś, żeby odwiedzający Twoją stronę skontaktowali się z Tobą? Skorzystali z Twoich usług? Jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zbudowanie strony, która wzbudzi ich zaufanie, będzie się im podobać a informacje na niej zawarte przekazane będą w przystępnej formie. Tego celu nie da się osiągnąć minimalizując koszty.

Czy strona internetowa jest mi potrzebna?

W krajach Unii Europejskiej ponad 95% korporacji oraz 82% małych i średnich firm posiada własne strony internetowe. Większość z nas szukając informacji na temat danej firmy sięga do internetu, wpisując w wyszukiwarce jej nazwę, profil działalności, nazwę produktów bądź usług jakie oferuje.

Jaki jest czas realizacji projektu?

Wszystko zależy od wielkości i stopnia skomplikowania projektu, ilości wprowadzonych danych, szybkości dostarczenia materiałów przez klienta, oraz ilości poprawek. Przeciętnie prace nad jednym projektem trwają ok 1 – 3 tygodni. Im więcej funkcji i bardziej rozbudowany projekt, tym dłuższy czas jego realizacji.

Co muszę wiedzieć zanim zamówię serwis internetowy?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie - co jest głównym złożeniem serwisu: sprzedaż, prezentacja usług/produktów, itd. Należy także ogólnie określić jakie podstrony miałby mieć serwis oraz jaki jest preferowany styl projektu.

Domena i hosting - co to jest?

Hosting jest to inaczej zapewnienie miejsca dla strony internetowej na serwerze, dzięki któremu strony są widoczne w Internecie. Domena (adres www) jest to adres który wskazuje na to miejsce. Obie te rzeczy są niezbędne aby umieścić stronę w internecie.

Czy pobieramy zaliczkę? W jakiej wysokości?

Tak..., nie podejmujemy się zleceń bez zaliczki. Zaliczka jest pobierana w wysokości 20% wartości zlecenia. Po zaksięgowaniu wpłaty zaczynamy pracę nad stroną

Jak wygląda proces realizacji strony www?

Po otrzymaniu wytycznych najpierw wyceniamy projekt. Staramy się uzyskać od Państwa jak najwięcej informacji na temat Państwa wizji strony tj. jakie elementy ma zawierać, jakie zadanie ma spełniać strona, kim są klienci firmy, główni rynkowi konkurenci. Dzięki tym pytaniom będziemy wstanie przygotować odpowiedni projekt graficzny, który wysyłamy do akceptacji Państwu.

Jeśli mamy jakiś pytania lub uwagi kontaktujemy się z Tobą. Po zaakceptowaniu naszej wyceny i wpłaceniu zadatku zabieramy się do pracy i w możliwie najkrótszym czasie przedstawiamy Tobie wstępny projekt strony internetowej.

Gdy projekt zostanie zaakceptowany przechodzimi do tłumaczenia strony na język zrozumiały dla przeglądarek internetowych i wypełniania strony materiałami (treść, zdjęcia, itd.) dostarczonych przez Państwo. Całość jest wgrywana na serwer.

Kolejny raz całość podlega Państwa akceptacji. Po pomyślnej weryfkacji wystawiamy fakturę z terminem płatności do 7 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty udostępniamy hasła do panelu zarzadzania i uzgadniamy termin 2 godzinnego przeszkolania.

Co oznacza skrót (rwd) responsive web design?

Jest to całkowicie nowa idea budowania witryn internetowych. Strona będzie automatycznie "dopasowywać się" do wielkości ekranu.

W dużym skrócie, chodzi o stworzenie strony w taki sposób, by przeglądanie jej było wygodne zarówno na dużym monitorze, jak i na tablecie, smartfonie czy telefonie komórkowym. Bez konieczności uruchamiania specjalnej wersji strony na telefon.

Test: sprawdź jak Twoja strona wygląda w urządzeniach mobilnych →

Co to jest system CMS (system zarządzania treścią)?

System CMS z ang. Content Management System, czyli System Zarządzania Treścią. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy pragną samodzielnie dodawać informacje na stronie. Dzięki CMS nie posiadając umiejętności budowania stron internetowych, jesteś w stanie samodzielnie dodawać i edytować artykuły, zdjęcia, tworzyć galerię itp.

Czy będę mógł samodzielnie modyfikować zawartość strony?

Oczywiście, że tak. Po 2 godzinym przeszkoleniu, które wchodzi w skład ceny strony CMS będą Państwo wstanie samodzielnie modyfikować zawartość strony.

Działamy na terenie całego kraju!

Większość stron internetowych wykonujemy dla Klientów z wyspy Wolin. Nie zapominamy jednak również o inych miejscowościach, takich jak:

Międzyzdroje, Świnoujście, Kamień Pomorski, Szczecin, Golczewo, Dziwnów, Nowogard, Płoty, Darłowo, Goleniów.

Jeżeli Wasza firma mieści się w którejś z tych miejscowości nasza oferta może okazać się również dla Was atrakcyjna.

Na Wasze życzenie spotkamy się na terenie województwa zachodniopomorskiego w Waszej miejscowości aby omówić szczegóły współpracy.


Formularz kontaktowy

Jeżeli umieszczone z lewej strony informacje okazały się niewystarczające, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie inne pytania.


* - oznacza pola wymagane.

Zasady polityki prywatności

Szanujemy Państwa prywatność i dbamy o poufność Państwa danych. Nigdy nie udostępniamy danych osobowych, nr telefonów ani adresów e-mail osobom trzecim.

Powyższe informacje przechowywane są w sposób bezpieczny i chroniony.

Firma e-projekt mogła wejść w posiadanie danych identyfikujących Państwa tylko w wyniku świadomego ich udostępnienia w sytuacji: ubiegania się o nawiązanie z nami współpracy, prośby o wycenę Państwa projektu, nawiązania z nami kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, rozmowy telefonicznej lub za pomocą formularza kontaktowego.

Polityka plików Cookie ...

Internet to przyszłość, a my Cię w nią zabierzemy ...

Ostatnie realizacje

 • Fizjoterapeutka

  Fizjoterapeutka

 • Namibia

  Namibia

 • Willa Roma Świnoujście

  Willa Roma Świnoujście

 • Protiming24 Szczecin

  Protiming24 Szczecin

Copyright 2005 - 2018 © www.e-projekt24.eu
e-projekt24 | 72-510 Wolin | Parłówko 3/1
Przemysław Romanowski | e-mail: przemek@e-projekt24.eu